top of page

REKLAAMIGA KOHVITOPSID

Nutikas, personaliseeritud turunduskommunikatsiooni lahendus, mida kasutavad ettevõtted oma toote/teenuse reklaamimiseks

ühekordsetel take-away kohvitopsidel

topsidest
faster-icon-png-17751.png

TARNEAJAD ON NÜÜD VEELGI LÜHEMAD!

Loe blogipostitust!

KONTAKTIAEG KLIENDIGA KUNI 30 MINUTIT

Kohvijooja tõstab topsi oma silmade kõrgusele umbes 10-20 korda kohvi joomise jooksul ja seda keskmiselt 20 kuni 30 minuti jooksul. Seetõttu on kohvitopsi turundus ainus reklaam, mille kontaktiaeg kliendiga on kuni 30 minutit!​​

IDEAALNE KA DIGITURUNDUSES

Ühes käes take-away kohv ning teises mobiiltelefon - see on pilt, mida näeme oma linnapildis igapäevaselt. Seega kohvitopsil oleva reklaamiga saab saata kohvijooja väga kiirelt mistahes mobiilsele reklaam- või kampaanialehele

TOPSID KOHVIKUTELE VÕI REKLAAMIVÕIMALUS ETTEVÕTETELE

Soovid uusi kohvitopse oma kohvikusse või korraldada kampaaniat nii, et sinu reklaamiga kohvitopsid jõuaksid kohvikutesse, restoranidesse, üritustele üle Eesti - super! Meie saame seda sulle pakkuda! Meie koostööpartneritte/kohvikute võrgustik on üle Eesti. Anna meile oma soovidest teada!

PERSONAALNE BRÄNDITUNNETUS

Tarbija saab kohvitopsi käes hoides tunnetada teie brändi. Lisaks ergutab kofeiin kohvi tarbija meeli muutes jooja rohkem mõjutatavaks topsil olevale infole.

INNOVATIIVNE JA ERISTUV REKLAAMIKANAL

Kuigi take-away kohvi joomine ei ole iseenesest midagi uudset, on seda aga reklaamimine kohvitopsidel. Olete otsimas uut ja huvitavat reklaamikanalit? Sooviksite olla innovaator ja kasutada reklaamimiseks täiesti uut ning teistest eristuvat meediakanalt? Meie saame seda teile pakkuda!

LAI TOOTEVALIK,

PARIM HIND JA

KIIRE TARNE

Meie topsid on parima hinnaga ja super kiire tarneajaga. Topsid jõuavad teieni juba 3-15 päevaga! Pakume topse vastavalt kliendi soovile - suurusega 115ml, 220ml, 350ml, 450ml, biolagunevad või tavalisesest papist, ühekihilisi või kahekihilisi, läikiva või mati viimistlusega, koos või ilma kaaneta. Küsi hinnapakkumist!

KLIENDID MEIST

"Kindlasti kasutame Sinu teenust ka edaspidi, kui meil tekib selleks võimalus. Sinuga on igati tore koos töötada ja teenus on ka väga korralik! Hoiame Sulle pöialt, et kasvaksid ja Sul tekiks palju rahulolevaid kliente!"

***

Hevelin Veinberg, CMSPHD kliendihaldur

"Tagasiside topsidele on kümme kümnest!Kõik on nendega nii rahul ja ei suuda ära imestada, et kuidas eelmistega leppisime!"

***

Jana Pipa Maria Sauter, LHV Pank turundusassistent

"Tahtsime tänada inspireerivate kohvitopside eest. Oleme palju positiivset vastukaja sellele kampaaniale saanud!“

***

Hanne Varik, Levi kauplus-kohvik tegevjuht

"3D kujundus, mille te saadate enne tellimist, on väga suureks abiks kliendile, kui ei suudeta topsi eelnevalt ette kujutada. See aitab otsust langetada!"

***

Mari Umbjärv, Goldberger OÜ turundusjuht

Kliendid meist
bottom of page