top of page

INTERIM CMO
ehk ajutine turundusjuht

Ära palka kallist või Sinu ettevõttele ülejõukäivat turundusjuhti, vaid kasuta Interim CMO teenust.

Sama kvaliteet, väiksemad kulud!

1.png

Interim CMO - kasvukatalüsaator

Paindlikkus ja kuluefektiivsus

Ajutise CMO-ga saad turundusekspertiisi kasutada just siis ja sellises mahus, kui Sinul seda vaja on, võimaldades vähendada kulusid ja keskenduda teistele äriolulistele tegevustele.

Kohandatud lähenemine

Ajutine CMO koostab vastavalt just Sinu äri vajadustest lähtuva ja täpselt sõnastatud KPI-dele põhineva turundusstrateegia, eelarve, meediaplaani ja tegevuskava

Kvaliteet ja kogemus

Ajutisel CMO-l on vajalik pikaajaline turundusalane kogemus, et pakkuda kõige kiiremaid ja kaasaegsemaid lahendusi ning maksimaalset tulemust.

computer-gcfe734f0c_1920.jpg

INTERIM CMO

Kas soovid oma ettevõtet kiirelt kasvatada ja turul esile tõusta, kuid ei soovi püsivat ja kulukat CMO-d palgata? Interim ehk ajutise CMO kasutamine on sellisel juhul ideaalne lahendus!

 

Ajutine CMO aitab Sul:

  • Äri arendada ja kasvatada ilma üleliigse koormuseta turunduseelarvele.

  • koostada strateegilisi turundusplaane,

  • optimeerida eelarvet, analüüsida andmeid, genereerida kvaliteetseid leade ning palju muud.


KASVUKATALÜSAATOR

Kasutades Interim CMO teenust on Sul vaja ainult turunduse projektijuhti, kes suudaks ellu viia Interim CMO ideed.

Soovi korral võib Interim CMO Sulle pakkuda ka vajalike teenuste teostamist, näiteks digitaalne turundus, sotsiaalmeedia, sisuloome, suhtekorraldus jne.

The New Cup Agency's pakuvad teenust kaks, CMO taustaga turundusprofessionaali, kel mõlemal üle 10-aasta turunduse juhtimise kogemust erinevatest sektoritest üle Euroopa, sealhulgas Baltimaades ja Eestis.

 

Me oleme mõlemad edukalt aidanud kaasa kümnete brändide, ettevõtete käivete ja kasumlikkuse kasvule. Meil on lisaks strateegilisele kogemusele lai partnervõrgustik, hõlmates turundusagentuure, meediaagentuure, PR-agentuure, vabakutselisi spetsialiste, sisukirjutajaid ja teisi erinevaid turundusega seonduvad partnereid. Nii tagame, et Su ettevõttel on alati juurdepääs kõikidele vajalikele ressurssidele ja teenustele.

stairs-g806d2d9d7_1920.jpg
bottom of page