top of page

Vaata, milliseid tooteid me pakume

Kohvitopsid on üheks kõige mõjusamaks reklaamikanaliks suhtlemaks oma klientidega. Ei ole vahet, kas Sul on suur või väike kohvik, restoran, hotell või pakud hoopis pangateenust – kui Sa pakud oma klientidele kohvi või muid jooke, siis paku seda oma ettevõtte reklaamiga kohvitopsidest. Ja kui Sa ei paku igapäevaselt kohvi vaid soovid korraldada üritust, on reklaamiga kohvitopsid suurepärane võimalus oma brändiga särada.Ühekihilised kohvitopsid


Ühekihilised papptopsid on valmistatud ühest papikihist. Need on ideaalsed kiire ja jahedama joogi pakkumiseks. Ühekihilisest saab pakkuda saab ka sooja jooki, kuna kasutatav materjal ei ligune ega ole muul moel kvaliteedi poolest kehvem kui kahekihilised topsid. Kuuma joogi puhul võib topsil kasutada lisaks „kaelust“, et kaitsta oma käsi kuuma eest.

Ühekihilisele topsile saab trükkida kogu topsi pinna ulatuses topsi ülevalt äärest kuni põhjani välja.


Vaata pildil võrdlust. Paremal ühekihiline tops - trükiala täies ulatuses, vasakul kahekihiline tops - trükiala teisel kihil täies ulatuses, alumisest kihist jääb kuni 10mm valget pinda näha.

Pakume järgnevaid suuruseid ühekihilisi topse:


120 ml – Espresso mõõt

240 ml – sobilik Cappuccino pakkumiseks

350 ml – Latte jaoks sobilik suurus

450 ml – „Grand“ latte mõõt, suure kohvi armastajatele


Topsid on pakendatud 500 kaupa kastidesse, ehk minimaalne tellitav kogus on 500 tk.Kahekihilised kohvitopsid


Kahekihilised kohvitopsid on valmistatud kahest papikihist. Kahekihilisi topse kasutatakse kuumade või väga kuumade jookide pakkumiseks. Kahe papikihi vahel on väike õhuvahe, mis takistab soojusjuhtivust ja kaitseb käsi kuuma eest. Kahekihilistel topsidel ei ole vaja kasutada „kuumakaelust“.

Kahekihilise topsi trükk tehakse vaid välimisele kihile, mistõttu jääb topsi alumisest servast ca 8-10mm valgeks. Kahekihilise topsi teine kiht on valmistatud taaskasutatud materjalist. Kuna taaskasutatud materjali ei saa toota kriitvalgena, siis on sellel kerge hallikas varjund. Seetõttu pöörame tähelepanu, et kui soovite kujundusel mingit osa jätta valgeks, siis sellele jääb sellele siiski kerge hallikas varjund. Kui on soov kujundusel kasutada osaliselt täiesti valget pinda, siis soovitame tellida ühekordsed topsid.


Kahekihilisi topse saab tellida nii läikiva kui mati viimistlusega. Luksuslikuma ja erksama värvitooni saamiseks soovitame kasutada läikivat viimistlust. Pehmema, naturaalsema, sametisema lõppviimistluse saamiseks on matt viimistlus parim.

Suurused, mida pakume: 220 ml, 350 ml, 450 ml.Biolagunevad kohvitopsid


Biolagunevad kohvitopsid on valmistatud 100% taaskasutatud ja komposteeritavast materjalist. Seda on ohutu kasutada toiduainete säilitamiseks ja igasugusel muul viisil toiduga kokkupuutel. Taaskasutatud materjal on sama kvaliteedi ja tugevusega, mis tavaline papp ning on ideaalselt sobilik kohvitopside tootmiseks.


Ühekordsete biolagunevate topside lõppviimistlust saab tellida vaid matina, kahekihilisi ka läikivana.

Mõlemal juhul on topsi pind kaetud spetsiaalse ökoloogilise PLA kattega.


Biolagunevaid kohvitopse pakume ühekihilisena mõõtudega 120 ml, 240ml, 350ml ja 450ml, kahekihilisena 240ml, 350ml ja 450ml.

Salatikausid


Meie papist salatikausid on ideaalsed igat sorti külmade salatite, riisi, puuviljade, snäkkide või magustoidu serveerimiseks. Salatikausid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest papist, on niiskuse ja rasva kindlad. Salatikausse saab tellida täistrükiga ja mati viimistlusega.


Salatikausse pakume suuruses 1300 ml, minimaalne (1 kasti) kogus 1080 tk.

Jäätisetopsid


Meie tootevalikusse on lisanudnud nüüd ka jäätisetopsid kolmes erinevas mõõdus: 120ml, 180ml ja 240ml.


Topsid on toodetud kõrgkvaliteedilisest ECO märgistusega sertifitseeritud taaskasutatavast plastikuvabast papist.


Trükk papile tehakse vee baasil värvidega. Papp on säravvalge, mistõttu jäävad trükivärvid erksad.

Meie jäätisetopsid saab peale kasutamist rahuliku südamega komposteerida koos taimsete ja taaskasutatavate materjalidega. Tootele lisatakse märgis PAP21.Kaaned


Olenevalt sellest, kus ja kuidas toitu või jooke pakutakse, võib topsile või salatikausile vaja olla ka kaant. Kui toit on kohapeal tarbimiseks, saab hakkama ilma kaaneta, kui aga kaasamüügiks, siis on turvalisuse ja mugavuse eesmärgil kindlasti vaja ka kaant.


Meie valikus on kohvitopsidele mõeldud kaaned musta ja valget tooni ning materjalidest plastist ja biolagunevast kaaned. Lisaks pakume alates 2021 maikuust ka suhkruroost valmistatud topsikaasi.


Sõltuvalt topsi või kausi suurusest on on valikus kaaned mõõtudega 80 mm, 90mm. Kohvitopside kaaned on pakendatud 1000 kaupa kasttidesse.


Lisaks pakume kaasi salatikaussidele läbimõõduga 180 mm. Kaaned on valmistatud läbipaistvast plastist. Miinimum tellimiskogus 1080 tk.
Võileiva pakkepaberid


Võileiva pakkepaberid on valmistatud spetsiaalsest rasva mitteimavast õhukesest materjalist, mis on spetsiaalselt toidu pakendamiseks mõeldud. Paber ei sisalda selliseid aineid nagu PFOS (perfluorooctane sulfonate), PFOA (perfluorooctanoic acid), plastmassi ega silikoone, mistõttu on täielikult komposteeritavad. Ei ole soovitatav kasutada toiduga, mille temperatuur ületab 90 kraadi.


Pakkepaberid on valged ning neile saab trükkida täisvärvides.


Pakkepabereid on pakkuda kolmes mõõdus, minimaalne (1 kasti) kogus 1000 tk:

Suur – 500x335 mm

Keskmine – 400x300 mm

Väike – 335x250 mm.
Kõikidele meie toodetele saab trükkida täisvärvides


Valida saab, kas läikiva või mati viimistlusega ning on Sinu valik, kas soovid oma papptooteid pakkuda tavalisest papist või taaskasutatud materjalist.

Comments


Viimased
Arhiiv
bottom of page