top of page
copy-space-paper-cups-with-straws_23-2148875903_edited.jpg

KORDUVAD
KÜSIMUSED

 • Kui pikk on tarneaeg?
  Ajalise varu võiks arvestada nii kujunduse paika saamisele kui ka tootmisele ja tarnele. Kauba toimetame kliendile tavaliselt 3 kuni 20 tööpäevaga alates tellimuse kinnitamisest. Ehk, arvesta piisava ajavaruga, et topsid jõuaksid sinuni õigeaegselt.
 • Mis vahe on ühe- ja kahekihilistel topsidel?
  Kahekihilised topsid on valmistatud kahest papikihist, ühekihilised aga ühest papikihist. Nii ühe- kui ka kahekihilised topsid on sobilikud kuumadele jookidele. Ühekihiliste valimisel soovitame aga lisaks kasutada papist ümbrist, et vältida topsi liiga kuumaks muutumist.
 • Mis vahe on matil ja läikival lõppviimistlusel?
  Mattide ja läikivate pabertopside peamine erinevus visuaalselt on viimistluse heledus. Mõlemat tüüpi toodetakse väga sarnaselt, kuid need näevad välja erinevad. Topside mati välimuse saamiseks trükime need katmata kartongile, millel on paremad värvi neeldumisomadused. Kui eelistate mahedaid ja kahvatumaid värve, võiks valida mati viimistluse. Läikiv papp on kirkam – see muudab läiketopsile prinditud visuaali märgatavamaks. Erksate ja säravate värvide jaoks soovitame valida läikiva papi. Läikivad pabertopsid on trükitud kaetud papile.
 • Kas pabertopse saab koos papiga taaskäidelda?
  Jah. Meie jätkusuutlikult toodetud pabertopsid ei vaja eraldi ega täiendavat jäätmekogumissüsteemi, kuna need on sertifitseeritud taaskasutamiseks koos papptoodetega.
 • Kui suur on tarnekulu?
  Kauba kohaletoimetamise eest lisatasu ei kohaldata. Maksate vaid pakkumisel toodud hinna - kohaletoimetamine on TASUTA.

KUI SA OLED HUVITATUD, ANNA MEILE TEADA

bottom of page