top of page
copy-space-paper-cups-with-straws_23-2148875903_edited.jpg

REKLAAMIGA KOHVITOPSIDE PEAMISED EELISED

Tellitud reklaamiga kohvitopsid jõuavad sinuni
10-15 tööpäevaga

coffee.jpg

BRÄNDITUD KOHVITOPSID

PIKAAJALINE BRÄNDI NÄHTAVUS

Kohvijooja tõstab topsi oma silmade kõrgusele umbes 10-20 korda kohvi joomise jooksul ja seda keskmiselt 20 kuni 30 minuti jooksul. Seetõttu on kohvitopsi turundus ainus reklaamiliik, mille kontaktiaeg kliendiga on kuni 30 minutit!​ Soovite oma reklaamile pikemaajalist nähtavust, kui 2 sekundit välimeedia reklaamil või 20 sekundit telereklaamil, siis reklaam kohvitopsil on õige valik.

INTEGRATSIOON - DIGI JA OFFLINE

INTEGREERITAV DIGITURUNDUSEGA

Traditsiooniline meedia on kergelt integreeritav ka digitaalse turundusega.  Lisades kohvitopsidele näiteks QR-koodi või veebiaadressi kampaanialehele, saate te suunata tarbija otse pakkumise juurde.

social-media-marketing-concept-marketing
352.jpg

LASE OMA LOOMINGUL LENNATA

NII KOHVIKUTELE KUI ETTEVÕTETELE

Ühekordsed bränditud take-away kohvitopsid sobivad kenasti nii kohvikusse kui ettevõtte reklaamikampaania sõnumite kandjateks. Kampaania sõnumiga kohvitopsid jagame oma koostööpartnerite kohvikutesse, restoranidesse ja üritustele laiali üle Eesti.

REKLAAMIPSÜHHOLOOGIA

MAKSIMAALNE TARBIJA VASTUVÕTLIKKUS

Kasuta ära kofeiini mõju tarbija meeltele. Reklaam kohvitopsil muudab kohvijooja kofeiini mõjul sõnumi osas rohkem mõjutatavaks, mistõttu suureneb sõnumi vastuvõtlikkuse tõenäosus ja  muutes reklaamistrateegia lisaks pikale visuaalsele nähtavusele veelgi tõhusamaks.

65832.jpg
Kogukondade Viimsi.jpeg

KLIENDIFOOKUS

PARIM HIND JA KIIRE TARNE

Meie topsid on väga konkurentsivõimelise hinnaga. Topsi hinna sisse on arvestatud nii materjal, trükk kui tarne. Kliendile pakutavale hinnale midagi juurde ei lisandu. Tarne kliendi aadressile üle Eesti on tasuta. Lisaks hinnale pakume veel ka super kiire tarneaega. Tellimuse täitmine tellimuse kinnitamisest tarnega ukseni toimub 3 kuni 15 päevaga.

PERSONALISEERITUS

LAI TOOTEVALIK

Pakume laia valikut topse vastavalt kliendi soovile. Saadaval on topsid suurusega 115ml, 220ml, 350ml ja 450ml. Materjalide valikus on nii biolagunevad kui tavalisesest papist, ühekihilised või kahekihilisi, läikiva või mati viimistlusega. Kaasi saab valida nii mustast kui valgest plastikust või papist. Toodete valik on kokku pandud selliselt, et iga ettevõte leiab omale sobivaima variandi just tema soovidest lähtuvalt.

Kohvik Sesoon.jpg

KUI SA OLED HUVITATUD, ANNA MEILE TEADA

bottom of page