top of page

Bränditud kohvitopsid - kohvikute jaoks ideaalne lahendus


Bränditud kohvitopside kasutegureid ettevõtetele oleme tutvustanud nii meie erinevates sotsiaalmeedia kanalites kui ka kodulehel. Näiteks kontaktiaeg kliendiga on pikim kui ühelgi teisel meediakanalil. Kuid sellest, millist kasu saavad bränditud kohvitopsidest meie koostööpartnerid kohvikud, ei ole siiani väga palju räägitud.

Tähtsaim mõjur – kohvikutele on topsid tasuta!

Esimene ja kõige olulisem kasutegur seisneb selles, et topsid on kohvikute jaoks tasuta. Me ei küsi praegu ega ka tulevikus topside, kaante ega kauba kohale toimetamise eest kohvikutelt tasu. Toimetame topsid kohvikutele ning anname teada kampaaniaperioodi, mil topse saab kasutada. Ehk kokkuvõtlikult saab topsidele kuluva rahasumma kohvik koheselt oma bilansist maha arvata. See on sellistele kohvikutele/kohvikukettidele, kelle klientuur ongi peamiselt kohvi kaasaostja, väga oluliseks rahaliseks võiduks. Näiteks on meiega liitunud kohvikute hulgas kohvikuid, kus müüakse kuus ca 10000 kaasamüüdavat kohvi (või muid sooje jooke). Arvestades keskmiseks ilma prindita topsi kuluks ca 10-15 senti, võidab kohvik igas kuus vähemalt 1000 eurot, aastas teeb see aga juba 12000 eurot. Võit on arvestatav. See võib olla keskmiselt ühe teenindaja aastaseks palgafondiks või siis puhaskasumiks ettevõtjale!

Mitte vähemoluline – topside kõrge kvaliteet

Topsid, mida toodame ning klientidele pakume, on väga korraliku kvaliteediga, kahekihilised, sooja joogi joomiseks mõeldud topsid. Õhuvahe kahe kihi vahel garanteerib, et käsi jooki hoides liialt tuliseks ei läheks. Topsid toodetakse ja prinditakse Saksamaal keskkonnasõbralikust toormest. Lisaks saab topsiga kaasa kaane.

Topsidele trükitakse tehases kvaliteetse, kogu topsi pinda katva täisvärvilise prindiga (mitte templi ega kleepsuga, mida paljud kohvikud täna ise kasutavad). Värvide ulatus sõltub loomulikult reklaami telliva ettevõtte soovidest, kuid see võib olla soovi korral ka monotoonne.

Pakume täisteenust

Bränditud kohvitopsid toimetab kohvikutele kohale meie agentuur – The New Cup Agency. Seega kõikidele meiega liitunud kohvikutele toome enne kokkulepitud kampaaniaperioodi topsid kohvikusse kohale. Kohviku ainsaks kohustuseks on topse kampaania perioodil jagada kõikide kaasaostetavate jookidega.

Meie koostööpartnerid

Agentuuriga on liitunud üle 50 kohviku peamiselt Tallinnast, kuid on ka liitunuid Tartust, Pärnust ja mujalt. Meie missiooniks on katta kohvikutevõrguga terve Eesti, kuid hetkel oleme keskendunud peamiselt suurematele linnadele. Usume, et reklaami ostva kliendi jaoks on see mugav, kuna nii ettevõttel on võimalik valik langetada soovitud kohvikute vahel ning sihtrühmale vastavalt suunata reklaami. Kui te soovite samuti kuuluda meie kohvikute sekka ja saada tasuta kohvitopse, siis kirjuta meile info@newcup.ee. Või tegelete turundusega ja soovite oma ettevõtet reklaamida kanalis, mida kliendid päriselt ka märkavad, andke endast samuti märku.


Comments


Viimased
Arhiiv
bottom of page