top of page

SAAME TUTTAVAKS!
Mina olen Kristel

Lühidalt:
 

  • The New Cup Agency OÜ looja

  • Coach ja kogemusnõustaja

  • Kasvuturundaja

  • Personaaltreener

  • Investor

kristel.kongas.jpg

Minu
lugu

Turundus on mind saatnud alates aastast 2008, seega tänaseks kokku juba ca 15 aastat. Olen olnud nendel aastatel nii tegevturundaja, kui ka juhtinud rahvusvahelistes ettevõtetes turundust ja meeskondi. Sealjuures teinud nii tele- kui raadioreklaame, meediaplaane, SEO-d, sotsiaalmeediat ja loomulikult digiturundust, ehk suures plaanis peaaegu kõike, mis turundusega seotud. Miks peaaegu? Sest üks inimene ei saa ju kõike osata, eksole. Ja need asjad, mida ma ise kõige paremini ei oska, selleks leian ma inimesed või ettevõtted, kes on selles väga tugevad.

 

Turundus on mu kirg. Turunduses muutub kõik peaaegu niisama kiiresti kui ilm ja hinnad ning seetõttu see mulle meeldibki. Ei ole ühesuguseid päevi, ei ole sarnaselt toimivaid kampaaniaid ega ühtmoodi mõtlevaid kliente. Ja see on super lahe!

Oma turundusagentuuri lõin 2016 aastal, kui ma hakkasin tootma Baltikumi turule reklaamiga kohvitopse. Idee tekkis samal ajal UK-s töötades sarnast teenust sisse ostes. Nägin, kui hästi see toimis seal ja mõtlesin, et miks mitte seda ka koduturul pakkuda. Esimene ja väga edukas reklaamiga kohvitopisde kampaania oli Luminori lansseerimiskampaania ning sealt edasi on agentuur vaikselt ja orgaaniliselt kasvanud teenusturunduselt butiikagentuuriks.

Soovid teada, millega ma veel olen tegelenud?
Vaata minu LinkedIn'i

Tänud!

Võta minuga ühendust

bottom of page