top of page

Esimene üle-eestiline kohvitopsikampaania


Kui reklaamiga kohvitopside idee võib esialgu tunduda võõras, mida paljude uute asjadega sageli juhtub, siis tasub vaid heita pilk neile ’kullakestele’ ja võõrastus kaob. Reklaamiga tops võib olla väga elegantne ja edasi anda positiivset meeleolu. Just nii nagu seda on lahendanud Luminor pank. Lihtne ja klassikaline stiil, mis on sobilik just pangale, kuid samas pilkupüüdva disainiga mõeldud kõnetamaks kõiki.

Luminor kohvitopsid

Koostöö Luminoriga sai alguse juba mõned kuud tagasi, formuleerudes 2017 aasta jõulukuuks laiaulatuslikuks kampaaniaks viisil, mida ei ole varem Eestis nähtud – bränditud kohvitopsid kohvikutes üle Eesti. Kohvikuid, kus Luminori kujundusega topsidest kohvi saab kaasa osta, võid leida nii Tallinnast, Tartust, Pärnust, Haapsalust ja ka paljudest teistest paikadest üle Eesti.

The New Cup Agency jaoks on Luminori kampaania esimene omataoline. Kuid kohe kindlasti mitte viimane. Kohvikupidajad on üliõnnelikud, et saavad pakkuda oma klientidele kaasaostetavaid jooke millestki hoopis kenamast, kui seda on olnud senised pruunid või valged ilmetud topsid. Ja meie oleme õnnelikud koos nendega. Esimesed kullakesed on juba laia ilma laiali paisatud ning loodame peagi teid üllatada uute ja veelgi vingemate topsidega.

Soovime sulle head kohvi! :)


Comments


Viimased
Arhiiv
bottom of page