top of page

Nõuanded, millele mõelda enne topside tellimist


Kui Sa soovid tellida kohvi või muu joogi pakkumiseks tellida ühekordseid papptopse, siis tasub enda jaoks läbi mõelda, mille jaoks mul topse vaja läheb, kellele nendel olev info suunata jpm. Selleks, et aru saada, milliseid topse just Sinul vaja on, mõtle enne päringu saatmist läbi järgmised asjad:


Kas ühe või kahekihilised topsid?


Me pakume nii ühe (SW – single wall) - kui kahekihilisi (DW – double wall) topse. Nende peamine erinevus seisneb selles, et ühekihiline tops sobib pigem jaheda ja kiire joogi tarbimiseks, kahekihiline aga kuumema ning pikema joogi tarbeks. Kahekihilisel topsil on kahe kihi vahel väike õhuvahe, mis ei lase joogil jahtuda ning kuum jook ei tundu käes liga kuum.


Kui suured võiksid olla topsid?


150 ml – Espresso mõõt (vaid SW)

220 ml – sobilik Cappuccino joomiseks (SW, DW)

350 ml – Latte jaoks sobilik suurus (SW, DW)

450 ml – „Grand“ latte mõõt (SW, DW)


Milline võiks olla topsil sõnum kliendile ja lõppviimistlus?


Kuna kohvitopsi võtab kohvijooja omale kätte, siis on see hästi mõjus ja otsene reklaamikanal. Uuringute järgi hoiab kohvijooja topsi käes 20-30 minutit, mistõttu tasub hoolega läbi mõelda, millist sõnumit siin soovitakse oma kliendile edastada. Selleks võib olla ettevõtte logo, reklaamsõnum, ettevõtte kontaktandmed või hoopis mingi tore meeleolusõnum. Kuna topsidele saab trükkida täisvärviliselt, siis tasub seda pinda maksimaalselt ära kasutada.

Lõppviimistlusena saab valida nii läikiva kui mati viimistluse. Mõnel juhul võib sobituda näiteks matt viimistlus paremini, kuna jätab kergelt sametise mulje, teisel jällegi läikiv, kuna annab topsile glamuursema viimistluse. Kohvitops on ju teadagi linnatüdruku aksessuaar 😊.

PS! Täisvärvides trükkimise ja lõppviimistluse valikust ei sõltu topside hind.


Kas soovid topsi kujunduse teha ise või tellida meilt?


Oma kujundajal on alati hea lasta tops kujundada, kui on vaja jälgida ettevõtte brandbooki e CVI-d. Sellisel juhul on kindel, et lõpptulemus saab täpselt selline, nagu brändi juhised ette näevad. Kui aga topsil on soov kujutada vaid ettevõtte logo või mõnd muud lihtsamat elementi, siis selle saame ka meie kenasti valmis teha. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist saadame Sulle 3D pildi topsist, et Sa saaksid olla 100% kindel, et tellimus vastab Sinu soovidele.

PS! Lisatasu meie kujundustöödele ei kaasne.


Kui kiiresti soovin topse kätte saada?


Topside tarneaeg alates kujunduse kinnitamisest on kuni 15 päeva. Reeglina jõuavad topsid kohale varem, kuid selle ajaga võiks siiski arvestada. Kui tarnega on väga kiire, on võimalik teha ka ekspresstellimus, millega jõuab tellimus kohale 5 päeva jooksul, kuid sellisel juhul lisandub tellimusele ekspresstasu.


Milliseks kujuneb ühe topsi ja tellimuse koguhind?


Selleks, et me saaksime teha Sulle hinnapakkumise, oleks meil vaja teada Sinu täpset soovi – millise suurusega topsid, milline viimistlus, kas kaanega/kaaneta, mis materjal, mis kogus jms, millest ülalpool juttu oli.

Kuna topsid on pakendatud 500 tk kaupa kastidesse, siis sellest väiksemat kogust tellida ei ole võimalik. Kaaned on pakendatud 1000 kaupa, seega soovitame alati tellida minimaalselt 1000 topsi korraga.

Tellimuse koguhind sõltub tellitavast kogusest. Iga tellimus sisaldab lisaks topsile ja trükile ka ühekordset trükimasina seadistamise ja transpordi hinda. Seetõttu on suuremate koguste tellimisel ühe topsi hind oluliselt soodsam.


Kokkuvõtteks


Mõtle läbi, kellele soovid jooke pakkuda, milliseid topse täpsemalt vaja oleks ning muu jäta meie hooleks. Vastame päringule tavaliselt tööpäeva jooksul ning mida kiiremini saame kujundused kinnitatud, seda kiiremini jõuavad topsid Sinu juurde. Aitame hea meelega valida ja soovitada õigeid tooteid ja abistame soovi korral kujundusega.


Kommentare


Viimased
Arhiiv
bottom of page