January 9, 2019

LHV pank on tuntud kui eestimaine väga tugev bränd oma väga tugevalt eristuva visuaalse keele ning suurepärase klienditeenindusega. Üheks klienditeeninduse eripäraks on pakkuda teenindussaalis ootavale kliendile finantsalast lugemisvara terve väikest mõõtu raamatukogu ulatuses, mis on väga kiiduväärt algatus.

On näha, et pank hindab oma klienti kõrgelt ning peab sealjuures ka intelligentseks, mis on kliendi...

October 30, 2018

„Las ma haaran esimesest mööduvast mõttest, et tasakaalu hoida,“ mõtleb mees ja hingab sisse punase-kollasekirjut sügist. Ta näeb välja täpselt nii cool, nagu võib endale ette kujutada meest, kel peas must moodsa lõikega viltkübar, pintsaku all sügavlilla püstkraega särk, kaelas kohev mohäärlõngast sall ja jalas karpkala nahast mokassiinid. Meesterahvas, kellest õhkub äraspidist veidrust, ent ühtlasi ontliku...

September 25, 2018

Kas sa oled oma hommikukohvi täna juba joonud? Kuidas maitses? Loomulikult hästi! Kohvinautleja teab, mida joob ja kust kõige paremat kohvi saab, eksole! Mina näiteks jõin täna hommikul kohvi Palju Talu Puhu Risti poes, Jõgevamaal, peatudes seal sõidul Tallinnast Tatusse. Kuigi mul oli natuke kiire oma ennelõunasele kohtumisele, peatusin seal natuke meelega.

Meie viimased bränditud topsid telliti justnimelt...

July 10, 2018

Enamus inimesi läheb suvisel ajal puhkama, aga meie läksime 'rahvusvaheliseks' :)
Juunis 2018, vähem kui aasta peale esimest tellimust, saime esimese rahvusvahelise tellimuse! Meie toodetud reklaamiga kohvitopse leiab nüüd lisaks Eestile veel ka Lätist ja Leedust!


Elus on ikka nii, et üks asi viib teiseni ja teine kolmandani. Nii ka meil. Märgatud on meie ägedaid ja kvaliteetseid topse ning reklaam liigub to...

March 8, 2018

Hea tunne on, kui teed oma tööd hästi ja pühendunult ning pakud kliendile toodet või teenust, mis tal silma särama lööb. Meie viimane suurem topsikampaania oli ülimenukas – kliendid olid rahul topsi kvaliteedi ja välimusega, kohvikud rõõmustasid populaarsete topside üle. Veel tänaseni, peaaegu kvartal hiljem, saame positiivset tagasisidet ning päringuid tuleb nii ettevõtetelt kui kohvikutelt.

Luminori sügavli...

December 18, 2017

Kui reklaamiga kohvitopside idee võib esialgu tunduda võõras, mida paljude uute asjadega sageli juhtub, siis tasub vaid heita pilk neile ’kullakestele’ ja võõrastus kaob. Reklaamiga tops võib olla väga elegantne ja edasi anda positiivset meeleolu. Just nii nagu seda on lahendanud Luminor pank. Lihtne ja klassikaline stiil, mis on sobilik just pangale, kuid samas pilkupüüdva disainiga mõeldud kõnetamaks kõiki...

September 10, 2017

Käisin konverentsil, kus olid koos turundajad ja ettevõtete juhid eesmärgiga kuulata parimaid turunduspraktikaid Eestist ja lähiriikidest. Üritust väisas üle paarisaja inimese. Õhkkond oli mõnusalt casual ning põgusatel vaheaegadel pakuti suupisteid ning kohvi ja kooki. Kohvi pakuti papptopsidest, et oleks võimalikult mugav sellega vaheajal ringi jalutada ning soovi korral ka konverentsiruumi kaasa võtta. Pr...

June 4, 2017

Bränditud kohvitopside kasutegureid ettevõtetele oleme tutvustanud nii meie erinevates sotsiaalmeedia kanalites kui ka kodulehel. Näiteks kontaktiaeg kliendiga on pikim kui ühelgi teisel meediakanalil. Kuid sellest, millist kasu saavad bränditud kohvitopsidest meie koostööpartnerid kohvikud, ei ole siiani väga palju räägitud.
 

Tähtsaim mõjur – kohvikutele on topsid tasuta!

Esimene ja kõige olulisem kasutegur...

March 28, 2017

Väga laialt on levinud arvamus, et kui su äri on veebis, siis selle reklaamimiseks töötab vaid digiturundus ning et ’offline’ kuulub dinosauruste ajastusse. Tegelikkuses on väga palju pooltargumente just ’offline’ turunduse kasuks ning seda toetavad ka mitmed uuringud.

Näiteks viidi läbi uuring, kas reklaam televisioonis toob külastusi ’online’ kauplusesse. Selgus, et koheselt peale reklaami näitamist teles k...

February 28, 2017

Ma armastan kohvi! Väga! Loodetavasti ka sina.

Kohvi valmistamine on eriline rituaal ja see lõhnab jumalikult. Kohvi joomine hommikul äratab sind üles ja lükkab päeva käima ning mõjutab päeva jooksul seda, kui edukas sa oled.

Kas sa teadsid, et kohvi joomise ja selle mõjude kohta tervisele, aktiivsusele, elueale jm on koostatud väga palju uuringuid ning on tõestatud, et:

  • Kohvijoojad on füüsiliselt aktiivse...

Please reload

Viimased
Please reload

Arhiiv
Please reload

The New Cup Agency OÜ

Reg. kood: 14092856

Telefon: +372 53425577

Email: info@newcup.ee

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn